Korman

Korman Hale

Firma KORMAN HALE rozpoczęła w 2014 roku współpracę z europejskim liderem w dziedzinie prefabrykowanych konstrukcji stalowych firmą ASTRON.czytaj więcej

Oferta

Firma Korman Sp. z o. o. powstała w 2007 roku, aby oferować usługi w zakresie dostawy oraz montażu elewacji i dachów. Naszą fachowość oraz profesjonalizm zawdzięczamy doświadczeniu wniesionym przez zatrudnionych w naszej firmie doświadczonych specjalistów.

Dostawa materiału  oraz szerokiego zakresu usługi montażowe, w których się specjalizujemy pozwalają nam na atrakcyjną ofertę dla naszych klientów. Współpracujemy z wieloma znanymi na rynku międzynarodowym  dostawcami  wysokiej  jakości materiałów budowlanych.

Droga od projektu do finalnej realizacji naszych usług z jednej ręki daje nam możliwość na indywidualne i kompleksowe podejście do klienta. Na każdym projekcie gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług. Nasza praca zaczyna się od przygotowania indywidualnej oferty wykonanej na podstawie zapotrzebowania i wizji klienta. Oferta uwzględnia optymalne rozwiązanie cenowe jak również jakościowe. Przez cały okres realizacji monitorujemy nasze prace i zapewniamy terminowe wykonanie usługi.

Dachy - Korman Sp. z o. o. wykonuje dachy w wielu technologiach takich jak:

Szczególną specjalizacją w naszej ofercie są dachy na rąbek stojący w takich systemach jak BEMO. Technologia ta cechuje się dopracowanymi  w każdym detalu systemami pozwalającymi na wszechstronne wykorzystanie takiego materiału jakim jest aluminium oraz daje wiele możliwości  wizualno-architektonicznych i użytkowych. Dach aluminiowy na rąbek stojący ma bardzo długą żywotność oraz jest łatwy w utrzymaniu. Firma Korman Sp. z o. o. wykonuje też dachy na  rąbek klasyczny.

Elewacje - Korman Sp. z o. o. wykonuje elewacje lekkiego typu na budynkach biurowych, przemysłowych oraz użyteczności publicznej. Proponowane systemy elewacyjne: