Firma Korman dostarcza różne sposoby na wykonanie dachów. Wśród dostępnych technologii są dachy z płyt warstwowych wypełnionych izolacją termiczną, dachy płaskie wykonane w membranie PCV oraz pokrycia bitumiczne czy też bardzo popularne dachy na rąbek stojący i klasyczny.

Dachy na rąbek są jednym z ciekawszych sposobów na aranżację budynku. Bez wątpienia jest to technika, która należy do najstarszych, ale w nowoczesnym wydaniu świetnie sprawdza się w przypadku nowoczesnej architektury. Dachy na rąbek są cenione za doskonałą szczelność pokrycia, dzięki starannemu łączeniu specjalnie wyprofilowanych paneli z blachy płaskiej i ich odpowiednim zamykaniu, aż do połączenia elementów. Wspomnianą metodę pokrycia można stosować na różnego rodzaju dachach, w tym płaskich i łukowych.

Klienci chętnie wybierają metodę krycia dachu na rąbek stojący, ponieważ jest to rozwiązanie ekonomiczne i bardzo trwałe. W dodatku takie pokrycie dachowe jest bardzo lekkie. Ze względów konstrukcyjnych niewielki ciężar dachu jest zawsze pożądany, bo pozwala to na postawienie lżejszej, a tym samym tańszej konstrukcji budynku. Lekkość dachów z blachy na rąbek pozwala osiągnąć znaczne oszczędności dla inwestorów. Istotny jest przy tym fakt, że dach choć lekki, dzięki swojej konstrukcji jest odporny nie tylko na opady atmosferyczne, ale też na działanie wiatru i jego silne porywy.

Nie bez znaczenia jest też fakt, że blachy wykorzystywane do pokryć dachowych tego typu są dostępne w niezwykle szerokiej palecie barw. To z kolei podnosi walory estetyczne budynku i pozwala zrealizować nawet najbardziej śmiałe koncepcje. Blachy wykorzystywane do pokryć dachowych są zawsze przygotowane do użytku na dachach, a więc są ocynkowane i zaimpregnowane. Tym samym są one odporne na korozje i liczne uszkodzenia. Co więcej można śmiało powiedzieć, że proponowane przez firmę Korman rozwiązanie, w postaci dachów na rąbek właściwie nie ma wad, w przeciwieństwie do wielu innych pokryć dachowych.

Dachy na rąbek świetnie sprawdzają się na wszelkiego rodzaju budynkach, zarówno mieszkalnych, jak i na obiektach użyteczności publicznej. To też dobre rozwiązanie dla obiektów przemysłowych, gospodarczych, handlowych i innych. Zachęcamy zatem do zapoznania się ze szczegółami zaprezentowanej oferty. Specjaliści z firmy Korman zawsze służą fachowym doradztwem i chętnie odpowiedzą na pytania, a także przedstawią optymalne, dostępne rozwiązania. Decydując się na wykonanie pokryć dachowych w firmie Korman można być pewnym kompleksowego podejścia, które obejmuje profesjonalną obsługę i doradztwo, wykonanie blach do pokryć dachowych, dostarczenie najwyższej jakości produktów i usługę fachowego montażu. Choć sam montaż nie należy do trudnych, to decydując się na fachową usługę można mieć gwarancję szczelności, estetycznego wyglądu, właściwej termoizolacji i izolacji akustycznej. Z rozwiązań oferowanych przez Korman skorzystały setki klientów, którzy cenią sobie wysoką jakość w dobrej cenie. Bez wątpienia warto do nich dołączyć!