HALE KORMAN jedna z wiodących na rynku firm specjalizujących się w lekkich obudowach dachów i elewacji, poprzez firmę Korman podpisała umowę o współpracy z firmą ASTRON, europejskim liderem w dziedzinie prefabrykowanych budynków stalowych.

Jako Autoryzowany Partner, firma HALE KORMAN zajmuje się sprzedażą i kompleksowym montażem produkowanych przez ASTRON budynków.

System hal stalowych ASTRON zapewnia kompletne rozwiązania techniczne z jednego źródła, indywidualne projektowanie, łatwą integrację architektoniczną tradycyjnych materiałów budowlanych, a możliwość uzyskania dużych przestrzeni bez podpór wewnętrznych zapewnia maksymalną elastyczność przy planowaniu układu pomieszczeń.

Wykorzystując ponad 50-letnie doświadczenie ASTRON na rynku hal stalowych, HALE KORMAN rozszerza swoją działalność o generalne wykonawstwo obiektów o przeznaczeniu przemysłowym, handlowym, magazynowym, logistycznym, rekreacyjno-sportowym, a także wielopiętrowych budynków biurowych.

Wzbogacona oferta firmy HALE KORMAN to nie tylko dostawa i montaż hali w generalnym wykonawstwie, ale także realizacja projektów w formacie „design & build”, czyli od etapu koncepcyjnego, poprzez pełne projektowanie, aż po wykonawstwo „pod klucz”.

Nowy kierunek działalności HALE KORMAN ma na celu zapewnienie szerszego spektrum klientów, a w konsekwencji dalszy rozwój Firmy.

​Hale magazynowe i produkcyjne

Na bazie wieloletniego doświadczenia firmy Korman w zakresie dostawy oraz montażu elewacji i dachów powstała odrębna gałąź działalności – firma Hale Korman. Jest to działalność specjalizująca się w lekkich obudowach dachów i elewacji. Spółka Hale Korman szybko stała się jedną z wiodących na rynku firm w swojej branży. Sukces jest możliwy dzięki owocnej współpracy z Astron, europejskim liderem w dziedzinie prefabrykowanych budynków stalowych, który jest obecny na rynku już ponad pięćdziesiąt lat. Dzięki temu Hale Korman oferuje nowoczesne hale produkcyjne i hale magazynowe. Są one wykonywane kompleksowo, ponieważ firma świadczy usługi od realizacji projektów w formacie design & build, czyli od etapu koncepcyjnego, poprzez pełne projektowanie, aż po wykonawstwo pod klucz, a więc z dostawą i montażem hali. Dzięki współpracy z Astron, firma Hale Korman oferuje hale produkcyjne i hale magazynowe o najwyższym standardzie, indywidualne projektowanie z wykorzystaniem innowacyjnych i kompletnych rozwiązań technicznych. Tym samym podczas realizacji każdego projektu powstaje przestrzeń idealnie dopasowana do potrzeb biznesu. Dzięki temu każde przedsiębiorstwo otrzymuje dokładnie to, czego naprawdę potrzebuje. Hale produkcyjne i hale magazynowe w wykonaniu Hale Korman to fuzja tradycyjnych materiałów budowlanych i nowoczesnych możliwości uzyskania dużych przestrzeni bez podpór wewnętrznych. To zaś umożliwia maksymalną elastyczność przy planowaniu układu pomieszczeń, co czyni z konstrukcji prawdziwy fenomen. W dodatku dopasowanie hali do różnych potrzeb i zoptymalizowanie poszczególnych sekcji obiektu do konkretnych aktywności sprawia, że proponowane hale są rozwiązaniem uniwersalnym, a zatem bardzo atrakcyjnym dla wielu przedsiębiorców.

​Budynki biurowe z halą

Firma Hale Korman z sukcesem, nieustająco rozszerza swoją działalność o generalne wykonawstwo obiektów o przeznaczeniu przemysłowym, handlowym, magazynowym, logistycznym, rekreacyjno-sportowym, a także wielopiętrowych budynków biurowych. Tym samym wspomniane hale magazynowe i hale produkcyjne nie wyczerpują oferty firmy. Ogromną popularność zyskują bowiem budynki biurowe z halą i inne rozwiązania. Budynki biurowe z halą z elementów prefabrykowanych pozwalają szybko i przy minimalnych nakładach finansowych stworzyć obiekt, który będzie wizytówką każdej firmy. Propozycja Hale Korman to budynki łączące w sobie nowoczesny wygląd, zaawansowane rozwiązania konstrukcyjne i niewiarygodną funkcjonalność. Budynki biurowe z halą tworzone przez Hale Korman i Astron umożliwiają stworzenie atrakcyjnego i przyjaznego środowiska pracy. Ekonomiczne i reprezentatywne budynki biurowe z halą to rozwiązanie, które można polecić każdej firmie. Hale stalowe z biurem w środku budynku to rozwiązanie przede wszystkim dla firm, które cenią sobie wszechstronność i dopasowanie do potrzeb. Oczywiście projekt uwzględnia wszelkie potrzeby tym samym w przestrzeni hali może znaleźć się całe zaplecze socjalno-biurowe, a więc szatnie, umywalnie, toalety, pomieszczenie do spożywania posiłków jak również pomieszczenia biurowe. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwalają dbać o każdy szczegół. Dzięki temu układ pomieszczeń, oświetlenie, parametry akustyczne, komfort termiczny czy też estetyka spełniają nawet najwyższe wymagania. Przekonało się już o tym wielu klientów, do których zdecydowanie warto dołączyć.

Specjaliści pracujący w Hale Korman zawsze służą profesjonalnym doradztwem i pomocą, tak aby efekt spełnił wszelkie oczekiwania. Dlatego już na etapie projektowania biorą oni pod uwagę nie tylko przeznaczenie hali, ale też plan zagospodarowania terenu, na którym uwzględnia się położenie budynku na działce, optymalną lokalizację wejść, drogi dojazdowe czy też umiejscowienie miejsc parkingowych. Na kolejnym etapie powstaje plan zawierający układ pomieszczeń, ich wielkość i wzajemne rozmieszczenie na każdej kondygnacji, wygląd hali, a także projekt instalacji sanitarnych, elektrycznych i innych elementów konstrukcyjnych. W Hale Korman priorytetem jest zrozumienie sposobu myślenia i działania obsługiwanych podmiotów. Zaprojektowane i wykonane obiekty pełnią szereg różnorodnych funkcji, z których każda jest niezwykle ważna dla całości funkcjonowania przedsiębiorstwa. Dlatego firma Hale Korman oferuje hale stalowe sprawdzające się we wszystkich branżach i spełniające różnorodne wymogi. Samodzielnie projektowane oraz produkowane hale w połączeniu z płynnym i nieskomplikowanym procesem montażu dają klientom gwarancję, że otrzymany obiekt przeznaczony do wybranej działalności będzie zarówno doskonale dopasowany do potrzeb klienta, jak i wykonany szybko, sprawnie i terminowo. Klientów, których interesują hale magazynowe, produkcyjne, biurowo-magazynowe i inne zachęcamy do zapoznania się z ofertą i do nawiązania satysfakcjonującej współpracy.