Hale produkcyjne, przemysłowe i magazynowe

Firma HALE KORMAN od lat zajmuje wykonywaniem konstrukcji dachów i elewacji budynków, dzięki czemu posiada bogate doświadczenie w tym zakresie. Kierując się dobrem klientów i zdając sobie sprawę, jak ważna jest jakość, za pośrednictwem przedsiębiorstwa Korman podpisała umowę z firmą ASTRON. Dzięki temu uzyskała dostęp do produktów i usług wykonywanych przez lidera w dziedzinie prefabrykowanych budynków ze stali.

HALE KORMAN to pełnoprawny, autoryzowany Partner przedsiębiorstwa Korman. Jego głównym zadaniem jest przede wszystkim sprzedaż i montaż budynków, które zostaną wyprodukowane przez wspomnianą firmę ASTRON.

System, który jest wykonywane przez firmę ASTRON, pozwala na stworzenie kompleksowych rozwiązań technicznych dostarczanych z jednego tylko źródła. Ponadto możliwe jest indywidualne podejście do tworzenia każdego projektu, co pozwala na znacznie lepsze dopasowanie funkcjonalności do konkretnego klienta. Oprócz tego istotne jest, że systemy te pozwalają na prostą integrację architektoniczną materiałów tradycyjnych, co pozwala na stworzenie dużych, przestrzennych pomieszczeń bez używania podpor wewnętrznych. Elastyczność i otwarte podejście do każdej współpracy to dla nich podstawa działania.

Warto wiedzieć, że ASTRON istnieje na rynku systemów hal stalowych ponad 50 lat i dzięki temu znacznie wzbogaca działalność HAL KORMAN. Jest w stanie wesprzeć go w generalnym wykonawstwie takich pomieszczeń, jak między innymi hale produkcyjne, przemysłowe, czy też handlowe, magazynowe, logistyczne i o przeznaczeniu sportowo-rekreacyjnym. W zakres wykonywanych projektów wchodzą również budynki biurowe z wieloma kondygnacjami, co jest istotne z punktu widzenia klienta o zapotrzebowaniu na dużą powierzchnię budynku, który dysponuje ograniczoną powierzchnią działki do zabudowy.

HALE KORMAN i klienci decydujący się na współpracę z nimi niewątpliwie bardzo zyskują na tej współpracy. Dzięki takiej sytuacji możliwa jest dostawa i montaż hali oraz realizacja kompleksowo wykonywanych założeń typu „zaprojektuj i zbuduj”. Oznacza to, że firma uczestniczy w działaniu od momentu powstania koncepcji projektu, aż do chwili, gdy można ją oddać do użytkowania. To działanie ma na celu poszerzenie doświadczenia i działalności firmy, która będzie w stanie uzyskać znacznie szersze grono klientów, co popchnie rozwój przedsiębiorstwa do przodu.

Hale magazynowe i produkcyjne

Po latach działania w zakresie dostarczania i montowania rozwiązań elewacyjnych oraz dachów nadszedł moment na stworzenie nowej, odrębnej gałęzi przedsiębiorstwa Korman. Na takim założeniu powstały HALE KORMAN. Działalność opiera się na wykonywaniu lekkich obudowanych dachów, elewacji oraz konstrukcji. W krótkim czasie działalność ta stała się liderem w branży, dostarczając zadowolonym klientom innowacyjnych i funkcjonalnych rozwiązań na miarę ich potrzeb. Sukces ten jest zasługą współpracy z firmą ASTRON, która od lat działa przy kompleksowym wykonywaniu prefabrykowanych budynków ze stali. To właśnie dzięki nim HALE KORMAN są w stanie zaoferować inwestorom doskonale zaprojektowane i wykonane hale produkcyjne, hale magazynowe oraz hale przemysłowe. Istotny jest fakt, że obiekty te są wykonywane, począwszy od projektu, poprzez nowoczesne wykonanie, aż po wykończenie i oddanie do użytkowania. W zakres usług wchodzi również dostawa zamówionych, dobrze dopasowanych do obiektu prefabrykatów. Praca specjalistów z firmy HALE KORMAN i ASTRON pozwala na oddanie klientom obiektów o najwyższym standardzie wykończenia, które zostały stworzone przy pomocy najnowocześniejszych technologii i kompleksowych rozwiązań technicznych. Pozwala na realizację projektu w taki sposób, aby wykonywana przestrzeń była idealnie dopasowana do indywidualnych potrzeb każdego klienta, co oznacza, że inwestor i jego biznes otrzymują dokładnie to, czego oczekiwali i czego potrzebują, a nawet więcej zważywszy na fakt precyzyjnie wykonywanych prac na solidnych, dobrych jakościowo materiałach. Zarówno hale produkcyjne, jak i hale magazynowe oraz hale przemysłowe tworzone przez HALE KORMAN są wznoszone przy pomocy specjalnie łączonych ze sobą materiałów innowacyjnych, oraz tradycyjnych. Dzięki temu możliwe staje się stworzenie budynku nowoczesnego w oparciu o sprawdzone, wciąż świetnie działające rozwiązania, które umożliwiają tworzenie wewnętrznych przestrzeni bez podpór w postaci niewygodnych słupów w środku hali.

Co to oznacza w praktyce? Otóż dzięki temu możliwe jest zaprojektowanie pomieszczeń w budynku zupełnie dowolnie, co sprawia, że konstrukcja naprawdę nie ma sobie równych. Dopasowanie jej do zapotrzebowania inwestorów nie stanowi dla przedsiębiorstwa problemu, a optymalizacja rozmieszczenia pomieszczeń w połączeniu z zachowaniem ich minimalnej powierzchni sprawia, że wielu inwestorów decyduje się na współpracę wielokrotnie. Zarówno oferowane hale produkcyjne, jak i hale magazynowe oraz funkcjonalne hale przemysłowe są rozwiązaniem uniwersalnym, co oznacza, że będą atrakcyjne dla przedsiębiorcy każdego rodzaju.

Budynki biurowe z halą

HALE KORMAN cały czas poszerzają swoją działalność i szkolą się w kierunku innowacyjnych rozwiązań, dzięki czemu generalne wykonawstwo idzie im naprawdę świetnie. Zarówno proponowane hale magazynowe, jak i te przemysłowe, handlowe, biurowe, czy logistyczne, są wykonywane z najwyższą dbałością o każdy szczegół. Jednakże HALE KORMAN są otwarte na współprace dotyczące wykonywania wielu innych obiektów, dlatego wyczerpanie oferty firmy jest dosyć trudne w jednym tylko artykule.

Bardzo popularne w ostatnich czasach stały się prefabrykowane hale łączące ze sobą biura i hale magazynowe, czy też hale innego rodzaju. To doskonałe rozwiązanie pod różnymi względami, również tymi logistycznymi. Stworzenie takie rozwiązania jest stosunkowo szybkie ze względu na użycie do tego prefabrykowanych elementów od firmy ASTRON i prężnej pracy zatrudnionych ekspertów. Potrzebny jest do tego pomysł, otwarta komunikacja i względnie niewielkie nakłady finansowe, które i tak zwracają się naprawdę szybko. Dzięki takiemu działaniu stworzenie atrakcyjnej wizytówki firmy jest naprawdę możliwe.

Wszystkie wykonywane przez specjalistów HALE KORMAN obiekty to połączenie nowoczesnego wyglądu, zaawansowanych konstrukcyjnie elementów i niezwykle funkcjonalnych przestrzeni. W takim wypadku stworzenie przyjaznego i jednocześnie atrakcyjnego środowiska pracy to wyjątkowo budujące wyzwanie. HALE KORMAN ze swoją ofertą to propozycja dla osób, które liczą na ekonomiczne i reprezentatywne obiekty firmowe mające dostęp do funkcjonalnych hal. Oznacza to, że wykonywane budynki biurowe mogą mieć na swojej powierzchni takie przestrzenie, jak szatnie, łazienki, stołówki, pomieszczenia socjalne, czy też pomieszczenia przeznaczone na działalność typowo biurową.

Należy pamiętać, że samo rozmieszczenie pomieszczeń w zaprojektowanej przestrzeni to nie wszystko. Starając się zostawić klienta jak najbardziej zadowolonego ze współpracy, firma HALE KORMAN dba o odpowiednią akustykę pomieszczeń, o właściwe rozłożenie oświetlenia oraz na bardzo ważny komfort termiczny. Nie zapomina również o aspekcie estetycznym, który jest równie ważny.

Mając na uwadze zróżnicowane potrzeby inwestorów, specjaliści HALI KORMAN oferują profesjonalne doradztwo dla każdej branży. Doskonale zdając sobie sprawę z potrzeb rynku, fachowe doradztwo w wykonaniu tego przedsiębiorstwa jest na najwyższym możliwym poziomie. Wystarczy zapytać klientów!