Firma Korman Sp. z o.o. powstała w 2007 roku, aby oferować usługi w zakresie dostawy oraz montażu elewacji i dachów. Naszą fachowość oraz profesjonalizm zawdzięczamy doświadczeniu wniesionym przez zatrudnionych w naszej firmie doświadczonych specjalistów.

Dostawa materiału oraz szerokiego zakresu usługi montażowe, w których się specjalizujemy pozwalają nam na atrakcyjną ofertę dla naszych klientów.

Współpracujemy z wieloma znanymi na rynku międzynarodowym dostawcami wysokiej jakości materiałów budowlanych. Droga od projektu do finalnej realizacji naszych usług z jednej ręki daje nam możliwość na indywidualne i kompleksowe podejście do klienta.

Na każdym projekcie gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług. Nasza praca zaczyna się od zapotrzebowania i wizji klienta. Oferta uwzględnia optymalne rozwiązania cenowe jak również jakościowe. Przez cały okres realizacji monitorujemy nasze prace i zapewniamy terminowe wykonanie usługi.

DACHY - Korman Sp. z. o.o.

Wykonuje dachy w wielu technologiach takich jak:

 • dachy płaskie wykonane w membranie PCV oraz pokrycia bitumiczne
 • rozwiązania systemowe blacha-wełna-blacha
 • dachy z płyt warstwowych wypełnionych izolacją termiczną
 • dachy na rąbek stojący

Szczególną specjalizacją w naszej ofercie są dachy na rąbek stojący w takich systemach jak BEMO. Technologia ta cechuje się dopracowanymi w każdym detalu systemami pozwalającymi na wszechstronne wykorzystanie takiego materiału jakim jest aluminium oraz daje wiele możliwości wizualno-architektonicznych i użytkowych. Dachy na rąbek stojący są jedną z najstarszych technologii budowlanych, a w nowoczesnym wydaniu zapewnia możliwość efektownego pokrycia każdego dachu, niezależnie od kąta nachylenia czy obecności połaci krzywoliniowych. Firma Korman Sp. z o.o. wykonuje też dachy na rąbek klasyczny.

Co ważne, dachy aluminiowe na rąbek stojący mają bardzo długą żywotność oraz są łatwe w utrzymaniu. W dodatku dachy aluminiowe są lekkie i dają duże możliwości, nawet w zakresie pokrywania wyjątkowych form dachów. Polecamy dachy aluminiowe także dlatego, że właściwie zamontowane praktycznie nie wymagają żadnej konserwacji, co czyni z nich rozwiązanie funkcjonalne, wygodne i ekonomiczne.

ELEWACJE - Korman Sp. z. o.o.

Wykonujemy elewacje lekkiego typu na budynkach biurowych, przemysłowych oraz użyteczności publicznej. Na uwagę zasługują między innymi elewacje wentylowane, które mają niezaprzeczalne walory estetyczne, a do tego są trwalsze i łatwiejsze w utrzymaniu. Co więcej, elewacje wentylowane są kojarzone z budynkami prestiżowymi, dlatego świetnie podkreślają rangę przedsiębiorstwa, które się w nim mieści.

Proponowane systemy elewacyjne.

 • systemy płyt warstwowych

 • systemy fasad włókno – cementowych

 • systemy fasad HPL

 • systemy elewacji płaskich stalowych oraz aluminiowych

 • rozwiązania kaseta – wełna blacha trapezowa lub falista

 • elewacje wentylowe typu lekkiego

 • systemy elewacji perforowanych

Zaufali nam:

Budimex S.A.
Mirbud S.A
Warbud S.A.
Skańska S.A.
Strabag Sp. z o.o.
HB Reavis Construction Sp. z o.o.
SPS Budownictwo Sp. z o.o.
APM Konstrukcje Sp. z o.o.

Dostawcy:

ArcelorMittal Construction Polska Sp. z o.o.
Pruszyński Sp. z o.o.
Investa Sp. z o.o.
Rawlplug S.A.
Rockwool Polska Sp. z o.o.
Bemo GmbH
Kalzip GmbH